poniedziałek, 1 października 2012

Peelingi myjące.

Naturia - Joanna.


Chyba każda z nas uwielbia zapach świeżych owoców. Ich pobudzająca moc jest bezcenna. Dziś pod lupą peelingi Joanny. Małe, zgrabne o szałowych i energetyzujących zapachach.

Peeling : - truskawkowy
               - żurawinowy
                       - pomarańczowy.

                                                      Od Producenta :


Peeling myjący o owocowym zapachu doskonale wygładza i odświeża ciało. Specjalnie dobrana receptura zawiera nawilżający ekstrakt z truskawki oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty:
-  Oczyszczona i odświeżona skóra
-  Gładsza i milsza w dotyku
-  Przyjemnie pachnąca

                                                   
                                                        Moja Opinia:

Opakowanie :  Mała poręczna buteleczka, idealna do podróży. Buteleczka posiada solidne zamknięcie, uniemożliwiające wylewanie się kosmetyku.
Jak dla Mnie dodatkowym plusem tej buteleczki jest to, że po skończeniu peelenigu jest idealna do innych kosmetyków które przydadzą się nam w podróży a nie chcemy zabiera ich pełnowartościowych opakowań ze względu na duże gabaryty.

Zapach: Zniewalający, elektryzujący, pobudzający. Jak przy poprzednich kosmetykach Joanny, zapach nie jest mechaniczny jak w przypadku niektórych kosmetyków. Jest naprawdę świeży i soczysty, o ile tak można mówić o zapachu.

Konsystencja :  Gęsty, z dość dużymi granulkami które przyjemnie ścierają. Mimo dość dużych kawałku, jest delikatny i nie podrażnia.

Jak dla Mnie " mały ale wariat", polecam wszystkim:)

4 komentarze: