środa, 24 lipca 2013

Wibo - EXPRESS GROWTH nr 450

Nie umiem robić paznokciowych zdjęć, dlatego było ich mało. Nie posiadam 100 lakierów, dlatego w sumie też. Ale co wchodzę do sklepu, kolejny ląduje w mej kolekcji. Dziś będzie o jednym z Moich ulubionych. 

Od Producenta :
·         Lakier do paznokci w najmodniejszej kolorystyce
·         lakier z zaawansowaną multiwitaminową formułą
·         bogatsza kolorystyka lakierów
·         wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia


 Zawiera aminokwasy soi, wapno, wit. A, E i C. Lakier z zaawansowaną multiwitaminową formułą. Wzmacnia i odżywia płytkę paznokcia. Bazę lakieru stanowi białko jedwabnika, które wzmacnia i uszczelnia płytkę paznokcia. Dzięki regularnej aplikacji zapewnia odpowiednie nawilżenie, paznokcie stają się mocniejsze, bardziej odporne na złamania, łuszczenie i rozwarstwienie. Bogata gama kolorystyczna uwzględniająca najnowsze trendy w modzie.


Moja Opinia :
+ doskonałe krycie, niektóre odcienie nie wymagają nawet dwóch warstw,
+  utwardzają płytkę paznokci,
+ przyspieszają wzrost paznokcia,
+ duża paleta kolorów ( dla Mnie to bardzo duży plus),
- Niestety lakier nie wytrzymuje dłużej niż dwa dni.  Jednak w Moim przypadku poddawany jest ciężkim torturą pstrykania na klawiaturze min 8 h. dziennie, więc i tak uważam że jest niezły.

Ogólna ocena: W przypadku półki cenowej na której mieści się lakier Wibo - EXPRESS GROWTH, oceniam go na mocne 5. Szczególnie za to iż Moje paznokcie są po nim mocniejsze i zdecydowanie szybciej rosną. I dodam że nie jest to Mój jedyny lakier z Vibo. Ale nie wszystko na raz. 

2 komentarze: