piątek, 10 sierpnia 2012

Jedwabne mleczko do włosów - odżywka BingoSpa


Od producenta: 

Jedwabne mleczko BingoSpa do włosów - odżywia i pielęgnuje włosy, ułatwia ich rozczesywanie po umyciu. Szczególnie polecane do włosów suchych, matowych, po zabiegach fryzjerskich.
Zawarte w recepturze hydrolizowane proteiny jedwabiu tworzą na powierzchni włosa nawilżający, ochronny film, a dodatkowe składniki kondycjonujące ułatwiają rozczesywanie. 
Proteina jedwabiu posiada znaczne pokrewieństwo do protein występujących w skórze i włosach. Dzięki temu rozpuszczalne białko jedwabiu może tworzyć na powierzchni włosów film ochronny, który wygładza ich powierzchnię. Nadaje to włosom przyjemny chwyt, poprawia ich czesalność.
Proteiny jedwabiu posiadają ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku włosów, dzięki czemu preparat posiadający w swoim składzie proteiny jedwabiu silnie przywierają do ich powierzchni.
 
Po zastosowaniu jedwabnego mleczka BingoSpa włosy mniej się elektryzują i stają się bardziej gładkie. Nabierają jedwabistego połysku oraz miękkości.
 

Sposób użycia: mleczko BingoSpa równomiernie rozprowadzić na wilgotnych włosach. Po ok. 2 min. dokładnie spłukać.

Pojemność 300ml 

 
Moja opinia:
  • Odżywka zamknięta w plastikowej butelce, z metalowa nakrętką. Myślę że pompka, lub otwierana zakrętka była by lepsza, gdyż ciężko mokrymi rękoma odkręcać butelkę. 
  • Odżywka z rodzaju gęstych, nawet bardzo gęstych. Dobrze trzyma się na ręce, nie ucieka. Przyjemnie i bez większych problemów rozprowadza się na włosach.
  • Zapach odżywki określiłabym jako neutralny. Nie wzbudza u Mnie zachwytu, ale też nie odrzuca. Jest wyczuwalny, ale nie potrafię go określić.
  • Włosy po zastosowaniu odżywki są miękkie i błyszczące. W dużym stopniu pomaga w łatwiejszym ich rozczesywaniu.  Są również zgodnie z obietnicą producenta delikatnie wygładzone.

Jednym słowem dodaje odżywkę do Swojego MUST HAVE!

1 komentarz: