sobota, 4 sierpnia 2012

Bell, Air Flow, Lotus Effect ,Lakier przepuszczający powietrze.

BELL

Jak już kilka dni wcześniej wspominałam, coraz częstsze promocje kosmetyków w biedronce zachęcają do zakupu. Ostatnio weszłam w posiadanie lakieru firmy Bell. Jest to kosmetyk z serii  "AIR FLOW LOTUS EFFECT". Producent zapewnia Nas że lakier ten ma działania takie jak: „ Nie „zakleja” płytki paznokcia i umożliwia paznokciom „oddychanie” pod płaszczem koloru.
Zaawansowana technologicznie formuła lakieru pozwala na swobodną wymianę cząsteczek tlenu.
Lakier charakteryzuje się przedłużoną trwałością, dzięki zastosowaniu wielu wysokiej jakości polimerów. 
Tworzą one specjalną, wysoce odporną na działanie wody powłokę, która jakby „odpycha” cząsteczki wody i jest odporna na ścieranie.
Lakier gwarantuje superkryjący efekt i głęboki kolor już przy pierwszej aplikacji!”. 


Jak jest w rzeczywistości ?
A zatem, czy umożliwia oddychanie naszym paznokciom, to trudno mi określić bo nie czuje żeby oddychały :P  Jeśli chodzi o jego przedłużoną trwałość, to słowo przedłużona jest chyba użyte pochopnie. Fakt lakier po jednym dniu nie odpryskuje nie ściera się, ale znam lakiery z podobnego przedziału cenowego które równie dobrze utrzymują się na płytce. Dzisiaj mija 4 dzień od pomalowania Moich paznokci owym lakierem, i zdecydowanie nadają się do wymiany „pokrycia”. Tak więc jest wytrzymały, o tak jest zdecydowanie wytrzymały, ale z tą przedłużoną trwałością bez przesady. 

Co do „superkryjącego” dającego „ kolor już przy pierwszej aplikacji” to się nie mogę zgodzić. W sumie jeszcze nigdy nie znalazłam lakieru naprawdę kryjącego za pierwszym razem, i ten tego też nie czyni. Dwie warstwy są idealne, ale jedna to zdecydowanie za mało. 
I zauważyłam jedna rzecz, a mianowicie nie wiem czy trafiłam na felerny produkt czy wszystkie pędzelki są krzywe? Chodzi mi konkretnie o włoski. Końcówka nie jest równa, tylko schodzi po ukosie co skutecznie utrudnia  malowanie paznokci, ponieważ z jednej strony maluje już po skórce a z drugiej nawet do niej nie dochodzi.

Ogólnie na lakier za 6 zł jest bardzo dobry i polecam. Ale w normalnej regularnej cenie nie wiem czy bym się skusiła. Chyba że by się okazało że pędzelek jest normalny prosty, a nie jakiś wycudowany J.

5 komentarzy:

 1. Podoba mi się ta seria lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo tego że nie ma szału w kolorystyce, a raczej w wyborze to prezentuje się naprawdę godnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno trafiłaś na jakiś nieciekawy egzemplarz, ja mam idealnie prosty pędzelek a krycie lakieru jest rewelacyjne - już pierwsza warstwa lakieru bardzo dobrze kryje paznokcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Poszukaj z Hean kolor czerwona papryka - kryje przy pierwszej warstwie, piękny odcień czerwieni, cena ok 5zł i w ogóle nie odpryskuje, a jedynie powoli się ściera. Polecam :)

  OdpowiedzUsuń