wtorek, 31 grudnia 2013

Avon Naturals, Cherry Blossom, Moisturising Body Whip (Nawilżający mus do ciała `Kwiat wiśni`)

Dziś czas na jakieś mazidło :) Chyba każda czuć się pewnie i wyjątkowo, a do tego potrzebna jest nawilżona i gładka skóra. Dziś o balsamie, a raczej musie z AVON.


Moja Opinia :
Avon Naturals, Cherry Blossom, Moisturising Body Whip (Nawilżający mus do ciała `Kwiat wiśni`), to bardzo dobry kosmetyk do ciała. Zawartość musu znajduje się w okrągłym, zakręcanym pudełeczku. Szata graficzna opakowania jest bardzo prosto i klasyczna. Te z Wa które czytają Mojego bloga wiedzą że bardzo sobie cenię takie opakowania. Jestem przekonana że po ukończeniu musu, pudełeczko po nim do czegoś mi posłuży :) Jeśli chodzi o sam kosmetyk to bardzo zaskoczyła mnie jego konsystencja. W pierwszej chwili wydaje się że to zwykły balsam, ale w kontakcie ze skórą czuć jego delikatną pudrową konsystencje. Uwielbiam do uczucie na skórze,jest po prostu wyjątkowe. Zapach dość intensywny, utrzymujący się na ciele, więc mus nie za bardzo nadaje się do porannego smarowanie. Jego intensywny zapach może kłócić się z zapach używanych przez nas perfum. Nawilżanie jakie zapewnia mus, oceniam jako bardzo dobre. 


PODSUMOWUJĄC : bardzo fajny balsam, znaczy się mus z przecudowną pudrową konsystencją. Kosmetyk zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry, 
i zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu. 


3 komentarze:

 1. Nigdy nie miałam :)

  W wolnej chwili zapraszam do mnie :). Mam nadzieję, że znajdziesz u mnie coś dla siebie:*
  http://ciniax03.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje mi się, że kiedyś miałam taki w wariancie konwaliowym, byłam zadowolona z działania i wydajności. Chętnie zakupię kwiat wiśni, z Twojego opisu wynika, że pachnie intensywnie a ja uwielbiam takie zapachy.

  OdpowiedzUsuń
 3. niedawno miałam mgiełkę od Avon w takim zapachu. Bombowo pachniała :)

  OdpowiedzUsuń