niedziela, 23 czerwca 2013

Efektima- czyli efektywne maseczkowanie.

Ostatnio brak czasu na cokolwiek. Praca, praca, praca i kursy. Ale to będzie ostatni taki szalony tydzień, i potem wracam do normalnego trybu życia. Jako że dzięki cudownej klimatyzacji w pracy i 40 stopniach za oknem dorobiłam się przyjaciela przeziębienie, w końcu znalazłam czas by coś napisać. 
Dzięki uprzejmości P. Beaty mam możliwość rozpieszczać swoją buzię maseczkami Efektima. Na pierwszy rzut poszła glinkowa maska oczyszczająca Claryfing Mask od Efektimy. 


Od producenta : 
Nowoczesna, szybko działająca maseczka. Zapewnia natychmiastowy efekt poprawy wyglądu skóry. Zastosowane składniki aktywne sprawiają, że skutecznie oczyszcza , usuwa nadmiar sebum oraz zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości na skórze. Koi i łagodzi podrażnienia. Dodatkowo maseczka wzbogacona została w wyciąg z bergamotki, który tonizuje, nawilża i pobudza skórę do regeneracji. Efektem zabiegu jest odświeżona, pełna naturalnego blasku skóra. Pory zostają doskonale oczyszczone, a skóra odpowiednio przygotowana do przyjęcia nowych cennych składników. 

Moja opinia : 

Opakowanie : Standardowa prostokątna saszetka, z wygodnym otwarciem. Kiedy postanowimy nałożyć maseczkę nie musimy biegać i szukać nożyczek, wystarczy złapać za brzeg i pociągnąć . 
Skład : 

Zapach : Przyjemny owocowy zapach. Nie drażniący nosa, ani nie powodujący łzawienia oczu. 
Konsystencja : Gęsta, nieprzeźroczysta maź. Bardzo wygodnie rozprowadzająca się na skórze. Po nałożeniu maska ma lekko miętowy kolor, podczas wysychania zmienia się na biały. To właśnie wtedy czas by ją zmyć. Usunięcie kosmetyku z twarzy nie stwarza większych problemów.  

Działanie : I tu mogę wyrazić swoje ohy i ahy. Już nie pamiętam kiedy Moja skóra była tak miękka i delikatna. Po zmyciu maseczki ku Mojemu zaskoczeniu nie pojawiło się żadne ściąganie i wysuszenie, jak to bardzo często się dzieje. Maska pochłania nadmiar sebum dzięki czemu idealnie matowi skórę. 
Jednym słowem: Jestem bardzo na tak !! 


 
Kiss:*

Klikając w link, możecie przenieść się na stronkę z kosmetykami Efektimy i sklepem online  :) efektima.eu/

3 komentarze: