wtorek, 26 listopada 2013

JewelCandle

Dziś nie kosmetycznie, a bardziej nowinkowo. Chyba że jak zwykle tylko ja zacofana jestem.

Słyszałyście o JewelCandle? To połączenie które wiele kobiet uzna za idealne. Pachnąca, piękna świeca, a w niej biżuteria.  I to biżuteria nie byle jaka, srebrna z różnymi błyszczącymi kamyczkami :)

Do wyboru mamy świece mniejsze z kolczykami większe z pierścionkami. Minusem pierścionka jest to że nie mamy wpływu na jego rozmiar ani wzór. Wszystko jest totalną niespodzianką.

Osobiście takiej świeczki nie posiadam, ale jak tylko będę miała szansę i nadmiar pieniążków na bank się na nią skuszę. Jejku jak sobie pomyślę jakie to musi być kuszące, mieć to świeczkę i wiedzieć że gdzieś w niej jest to cudeńko.

A no tak, nie wyjaśniłam na czym polega połączenie świeczki i biżuterii. Świeczka znajduje się w szklanym opakowaniu, a w jej wosku zatopiona jest biżuteria. Oczywiście jest odpowiednio zabezpieczona tak że nie zagraża jej ani wosk, ani wysoko temperatura.Teraz już wiecie jak to działa. Też czujecie ten dreszczyk jaki przechodzi wam po plecach kiedy wyobrażacie sobie że ona jest przed wami i że jest tam ten skarb ale jeszcze nie wiecie jaki ? :)

Czas prezentów przed nami, może jeszcze zdążycie zamówić u Mikołaja jakąś JewelCandle.

Jeśli zainteresowały was te urocze świeczki odwiedzajcie ich stronę : 


 

2 komentarze: